Artykuły biurowe od ręki

​​

W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły biurowe najwyższej klasy, które zostaną dostarczone do klienta momentalnie po złożeniu zamówienia. Prowadzimy wiele salonów stacjonarnych, gdzie możecie Państwo bezpośrednio zapoznać się z naszą propozycją. Dla osób, które nie lubią opuszczać swoich czterech kątów polecamy odwiedzimy naszego sklepu internetowego oferującego cały, bardzo bogaty, asortyment firmy. Nasi przedstawiciele handlowi gotowi są do odpowiedzi na wszystkie potrzeby zgłaszane przez naszych klientów. Produkty zakupione on-line bezzwłocznie wysyłamy na podany przez Państwa  adres. Co więcej, prowadzimy profesjonalny serwis sprzętu biurowego, a dla osób ceniących sobie osobisty kontakt oraz bezpośrednią rozmowę, jesteśmy zawsze gotowi aby umówić spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli handlowych.

Nasza hurtownia wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim tym, że posiadamy duży magazyn, w którym przechowujemy niemal wszystkie produkty z naszej oferty, dzięki czemu nie ma konieczności sprowadzania zamówionych produktów dopiero z fabryki i klient nie musi dodatkowo czekać na swoje towary.

Na naszą ofertę składają się między innymi:

  • Urządzenia drukujące – drukarki atramentowe i kolorowe, plotery i drukarki do etykiet;
  • Artykuły spożywcze do biura – kawa (plus cukier, mleko i śmietanka), różne herbaty, słodycze i woda mineralna
  • Sprzęt do obrabiania i bezpiecznej archiwizacji lub niszczenia dokumentów – trymery, gilotyny i bindownice, niszczarki oraz okładki
  • Drobne artykuły biurowe – papier, w tym papier do drukarek i xero, koperty i teczki, segregatory i notesy, przyborniki i przybory piśmiennicze, bloki biurowe i flipchart
  • Wyposażenie BHP – apteczki, odzież i okulary ochronne, kaski, stopery i nauszniki
  • Akcesoria gospodarcze – sprzęt do mycia podłóg oraz zamiatania podobnych powierzchni, naczynia i środki czystości (chemia i osobiste)
  • Urządzenia i materiały do prezentacji – projektory i tablice interaktywne, rzutniki i ekrany do nich
  • Typowe materiały eksploatacyjne – tonery i tusze (oryginalne zamienniki oraz ich tańsze odpowiedniki)

Nasze doświadczenie w branży i zbierane przez cały czas naszej działalności opinie klientów pozwoliły nam na dobranie do oferty tylko sprzętu, który jest wyjątkowo niezawodny i wydajny, a przy tym nie jest przesadnie kosztowny.

oferta handlowa artykuły biurowe