Eleganckie meble dla biznesu

Firma Lobos specjalizuje się w nieszablonowej ofercie meblowej dla Twojego biznesu niezależnie od tego, czy jest to biuro, gabinet, hotel czy może też restauracja. Urządzając dla Ciebie pomieszczenia firmowe, stawiamy przede wszystkim na komfort związany bezpośrednio z wysoką jakością materiałów i ponadprzeciętnym wykonaniem. Wszystkie oferowane przez nas meble prezentują nowoczesny szyk i są w pełni funkcjonalne. Umożliwia to tworzenie za ich pomocą wnętrz komfortowych i zarazem w pełni użytecznych. Co ważne, meble nie zajmują zbyt dużo przestrzeni użytkowej dzięki czemu zostaje przy nich sporo miejsca nadającego się do prowadzenia normalnych działań firmy, bez pogorszenia organizacji pracy.

ekskluzywne meble gabinetowe

Pilotujemy w całości każdy projekt umeblowania pomieszczeń firmowych. Naszymi partnerami są renomowani producenci mebli dostarczający swoje najlepsze produkty, pomieszczenia projektują kreatywni architekci, a sprawni monterzy zapewniają skuteczną realizację Państwa pomysłów.

Posiadamy bogate doświadczenie w urządzaniu biur małych i średnich firm, a także obiektów należących do dużych korporacji oraz hoteli. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi oraz z placówkami edukacyjnymi i rządowymi. Dodatkiem do naszej oferty meblowej są m.in. praktyczne meble stalowe takie jak szafy kartotekowe i aktowe, regały przesuwne, sejfy, szafy warsztatowe, szafy BHP oraz meble medyczne.

meble biurowe katowice

meble biurowe nowy sącz